DeltaFit Studio - moderní styly fitness nejen pro těhotné maminky

Vytvořeno: před 6 roky, 30.6.2014 DeltaFit Studio je studio, kde se snoubí tradiční a dlouho zaužívané styly fitness se styly moderními, studio, kde naleznete širokou nabídku lekcí dynamických i lekcí Body and Mind a dokonce lekcí meditačních.

V lekcích skupinového cvičení se Vám budou trpělivě, s nadšením a veškerou svou profesionalitou věnovat proškolení, certifikovaní a zkušení lektoři, některé tváře jsou již po mnoho let regionálně známé, jiné tváře budou pro Vás nové, ale o to zajímavější a přitažlivější.

Vyberete si ze širokého a pestrého repertoáru lekcí, které studio nabízí ve všech denních dobách ve dvou sálech, můžete zvolit skupinové lekce či lekce individuálního tréninku, přihlásit se do uzavřených kurzů, ve kterých spolupracujeme s výživovou poradkyní a sledujeme Váš progres, domluvte si s námi Váš individuální cvičební a stravovací plán. To vše dokážeme. Ať jste muž (ano, i pro muže máme lekce a jsou vítáni více než srdečně) či žena, dítě,  teenager, v nejlepších letech či senior, štíhlá či trochu baculka, stydlivá či společenská, po porodu, na mateřské či pracovně vytí e ná, s dětma či bez dětí, začátečník, prokročilý či profesionální sportovec, vy všichni jste v DeltaFit Studiu vítáni.

A na jaké služby se může vítězka soutěže Miss Bříško těšit?

Vítězka soutěže Miss Bříško obdrží jako cenu 3 měsíční kurz cvičení s intenzitou 3x týdně na základě jejich osobních požadavků a preferencí a dále pro domácí trénink pár posilovacích gumiček.


Více na deltafitstudio.cz