Novinky


V sekci novinky se dozvíte o všem novém a zajímavém, co se během naší soutěže událo či na co navíc se ještě můžete těšit.

Vítězkou prvního ročníku Miss bříško se stala...

Vytvořeno: před 7 roky, 7.7.2014

Vítězkou prvního ročníku Miss bříško se stala...Od včerejšího dne již oficiálně známe vítězku naší soutěže, kterou se stala soutěžící číslo 4 Petra Oulehlová. Vítězce blahopřejeme!

... celý článek

Poslední dva dny do konce hlasování!

Vytvořeno: před 7 roky, 4.7.2014

Poslední dva dny do konce hlasování!Poslední dva dny zbývají k určení celkové vítězky a stále máte šanci změnit aktuální výsledek.  Za poslední týdny si soutěžící č.4 Petra Oulehlová upevnila první místo, v závěsu za ní je soutěžící č.10 Jana Kabátová a na třetí příčce soutěžící č.16 Petra Veselá. 

... celý článek

DeltaFit Studio - moderní styly fitness nejen pro těhotné maminky

Vytvořeno: před 7 roky, 30.6.2014

DeltaFit Studio - moderní styly fitness nejen pro těhotné maminkyDeltaFit Studio je studio, kde se snoubí tradiční a dlouho zaužívané styly fitness se styly moderními, studio, kde naleznete širokou nabídku lekcí dynamických i lekcí Body and Mind a dokonce lekcí meditačních.

... celý článek

Radek Frýsa

Vytvořeno: před 7 roky, 20.6.2014

Radek FrýsaRadek Frýsa je jedním z našich partnerů, který do soutěže Miss bříško věnuje hodnotnou cenu. V dnešní aktualitě si o Radkovi povíme něco více.

... celý článek

Aquapark Uherské Hradiště - skvělé místo pro vodní radovánky pro celou rodinu

Vytvořeno: před 7 roky, 18.6.2014

Aquapark Uherské Hradiště - skvělé místo pro vodní radovánky pro celou rodinuJedním z vážených partnerů, kteří přispějí do naší soutěže, je Aquapark v Uherském Hradišti. Na zajímavou cenu se můžou těšit tři nejlepší šoutěžící?

... celý článek