Výživová poradkyně Barbora Vlčková - buďte krásně štíhlá po celý rok

Vytvořeno: před 6 roky, 13.6.2014 Nezávislá výživová poradkyně Barbora Vlčková je jedna z partnerů naší soutěže Miss Bříško. Na jakou krásnou cenu se může vítězka těšit?

Jedná se o balíček služeb výživového poradenství, a to konkrétně vstupní, průběžná a výstupní konzultace s výživovou poradkyní. Ta zahrnuje měření, konzultaci a deseti stránkovou kompletní analýzu těla na přístroji InBody včetně interpretace (výstupem je rozložení tuku, svalstva, obsah vody, minerálů, útrobní tuk, bazální metabolismus a další). Na základě této analýzy a první vstupní konzultace výherkyně obdrží jídelníček na 4 týdny včetně receptů a návodu na tvoření vlastních chodů. Jídelníček může být jak na hubnutí, tak na udržení hmotnosti, pochopitelně se zohledněním kojení a tím změněných potřeb ženy.

Ženy, které se mnou po porodu spolupracovaly, dosáhly příjemných výsledků a byly překvapeny, jak šlo hubnutí hladce a bezbolestně J Maminky na mateřské dovolené se vrátí na svou váhu a do kondice, kterou měly před otěhotněním, či ještě do lepší! Výsledek je bez jo-jo efektu, bez hladovění a namáhavých, nepřirozených či omezujících změn. Klientky se pak cítí lépe, nejsou tolik unavené a hlavně do budoucna už vědí, jak se zdravě stravovat a tak být příkladem i pro své děti.


www.chcemezitzdrave.cz


Facebook Báry Vlčkové