YAC Studio Body&Mind

Vytvořeno: před 6 roky, 17.6.2014 YAC Studio Body&Mind je studiem, které všem příznivcům pohybu přináší cvičební styly Body&Mind, zaměřené především na harmonii našeho těla a mysli. Představujeme vám našeho partnera soutěže, který věnuje věcnou cenu pro vítězku.


Naše mysl i tělo jsou propojené a vzájemně na sebe působí. Všechny naše myšlenky a pocity souvisejí s naším fyzickým tělem, proto je velmi důležitý jejich vzájemný soulad.

„Když je tělo, mysl a duše v souladu,

tak jsme krásní, šťastní a zdraví.“

                                                        Charaka

V dnešní moderní zrychlené době, která s sebou nese velké fyzické i duševní vyčerpání, obrovský výdej energie, je více než kdy jindy zapotřebí především vnitřní sílu pro zvládání nejrůznějších životních situací a s tím úzce souvisí i dobré zdraví a fyzická kondice.

Přímo šity na míru dnešní době jsou cvičební styly „Body&Mind“ – „Tělo a mysl“.  Je to cesta, jak v sobě najít zdraví, energii a vnitřní vyrovnanost.

Přináší fyzickou krásu tělu, mentální trénink, uvolnění emocí, umění koncentrace, a to vše přispívá k poznání sebe sama, zvýšení vitality, dobrému zdravotnímu stavu a celkové fyzické kondici.

Tyto styly nás učí porozumět vlastnímu tělu a ovládat ho.

V YAC Studiu najdete širokou nabídku cvičebních stylů od PowerYogy, přes dynamickou yogu, moderní taneční yogu, pilates yogu a posilovací gumy, Ashtanga Yogu, Hatha Yogu, přes novinky Barre – baletní tyče a Rollers Garuda – extra dlouhé válce, až po speciální cvičení v závěsných hedvábných sítích AY Fly Training, AY Fly Lofty Fit, AY Fly Pilates, AY Fly Pilates Balletto , na těchto lekcích se houpeme, létáme a užíváme si to.

V rámci těchto cvičebních stylů má studio v rozvrhu skupinové lekce kurzové i komerční.

Nabídkou individuálních lekcí nebo osobních tréninků nezapomínáme  ani na ty, kteří by rádi rozpohybovali své tělo, ale neradi cvičí ve skupině, stejně jako na ty, kteří cítí potřebu posunu oproti skupině, chtějí rozvinout hlubší zájem o techniku. 

V neposlední řadě jsou v nabídce i skupinové kurzové lekce pro děti a individuální lekce pro těhotné a po porodu.

S klienty YAC Studia pracují instruktoři, kteří jsou školeni nejen tuzemskými ale i zahraničními mastry.

Navštivte naše stránky www.yac.cz,  FB: YAC Studio Body Mind.
Co čeká v YAC Studiu na vítězku?

Těhotenství je jedinečnou a neopakovatelnou událostí v životě ženy, stejně jako i nadcházející mateřství.

Obě tyto životní etapy přináší ženě radost a uspokojení, ale také velké změny – tělo se nejprve přizpůsobuje potřebám rostoucího miminka, pak se zase vrací do „původního stavu“ J , mysl zaměstnávají obavy z neznámého.

Cvičení yogy může pozitivně ovlivnit tělo i mysl v době těhotenství i po porodu.

Proto jsme pro maminku připravili balíček tak, aby si cenu užila „s bříškem“ – k dobré pohodě jí samotné i miminka a stejně tak i  „bez bříška“ - k rychlému návratu dobré fyzické kondice, posílení a udržení harmonie těla a mysli a v neposlední řadě i k „super postavě“.

Pod vedením certifikovaného instruktora dopřeje vítězka sobě i svému bříšku lehkou cvičební zátěž, příjemné protažení a uvolnění v rámci osobního tréninku.

Sama instruktorka v nedávné době procházela tímto krásným obdobím, aktivně se věnovala cvičení a má tak autentické prožitky z yogových sestav určených pro nastávající maminky, což je velkým přínosem.


O veškerých cvičebních aktivitách v době těhotenství a po porodu může vítězka načerpat potřebné informace v rámci konzultace a bez obav tak přinášet svému tělu i mysli uspokojení a radost z bezpečného pohybu.

Nabyté vědomosti jistě uplatní při lekcích AY Fly Pilates a AY Fly Pilates Balletto, které jsou vhodné pro pozvolné zatěžování organismu po porodu. Bude se houpat, létat a užívat si ve speciální závěsné hedvábné síti.

A k tomu všemu se bude náramně hodit sportovní top AY FLY i podložka „yogamat“ speciálně vyvinutá pro cvičení yogy.

Celý tým YAC Studia přeje vítězce příjemné zážitky. :-)