Novinky


V sekci novinky se dozvíte o všem novém a zajímavém, co se během naší soutěže událo či na co navíc se ještě můžete těšit.

Miss bříško: Která maminka bude vítězkou?

Vytvořeno: před 6 roky, 2.6.2014

Miss bříško: Která maminka bude vítězkou?Tak na tuto odpověď si musíme počkat až do 6.7., kdy skončí oficiální hlasování soutěže. Pojďme se tedy podívat na průběžný stav. Vše je zatím otevřené, vítězkou se může stát kterákoliv maminka :-)

... celý článek

Tričko IKONIKO - spojení praktičnosti s elegancí

Vytvořeno: před 6 roky, 26.5.2014

Tričko IKONIKO - spojení praktičnosti s elegancíMultifunkční IKONické trIKO s tmavě modrými pruhy, které lze nosit na mnoho způsobů. Nejčastěji jako tílko, přes které je tričko s dlouhým rukávem a vodou, která se dá snadno aranžovat.

... celý článek

Módní a přitom praktické. Nový hit jménem SILVEROBA.

Vytvořeno: před 6 roky, 22.5.2014

Módní a přitom praktické. Nový hit jménem SILVEROBA.Jednoduché ale dokonalé šaty SILVEROBA z vyjímečného jednolícního úpletového materiálu nanoAg, ze směsi nanovláken obsahující stříbro a bavlnu.

... celý článek

Spustili jsme hlasování a těšit se můžete na další novinky!

Vytvořeno: před 6 roky, 21.5.2014

Spustili jsme hlasování a těšit se můžete na další novinky!Od dnešního dne (21.5.) můžete hlasovat pro svou favoritku v naší soutěži Miss bříško 2014. Těšit se také můžete na další zajímavé novinky.

... celý článek

Spouštíme přihlášky do soutěže Miss Bříško

Vytvořeno: před 6 roky, 24.4.2014

Spouštíme přihlášky do soutěže Miss BříškoOd 5.května do se již můžete registrovat prostřednictvím našeho přihlašovacího formuláře v soutěži MISS BŘÍŠKO!

... celý článek