Novinky


V sekci novinky se dozvíte o všem novém a zajímavém, co se během naší soutěže událo či na co navíc se ještě můžete těšit.

YAC Studio Body&Mind

Vytvořeno: před 5 roky, 17.6.2014

YAC Studio Body&MindYAC Studio Body&Mind je studiem, které všem příznivcům pohybu přináší cvičební styly Body&Mind, zaměřené především na harmonii našeho těla a mysli. Představujeme vám našeho partnera soutěže, který věnuje věcnou cenu pro vítězku.

... celý článek

Výživová poradkyně Barbora Vlčková - buďte krásně štíhlá po celý rok

Vytvořeno: před 6 roky, 13.6.2014

Výživová poradkyně Barbora Vlčková - buďte krásně štíhlá po celý rokNezávislá výživová poradkyně Barbora Vlčková je jedna z partnerů naší soutěže Miss Bříško. Na jakou krásnou cenu se může vítězka těšit?

... celý článek

Marrgo fashion - stylový módní butik v srdci Uherského Hradiště

Vytvořeno: před 6 roky, 5.6.2014

Marrgo fashion - stylový módní butik v srdci Uherského HradištěMarrgofashion patří mezi prodejny, kde v příjemném prostředí najdete módní trendy pro dámy a sportovně elegantní styl pro pány.

... celý článek

STUDIO PROMĚNY ...víc než make-up

Vytvořeno: před 6 roky, 4.6.2014

STUDIO PROMĚNY ...víc než make-upChcete zkusit proměnu vašeho vzhledu. Nejen naší vítězce MISS BŘÍŠKO se toto přání může splnit.

... celý článek

Estetická klinika Darea Beauty - jaká cena čeká vítězku?

Vytvořeno: před 6 roky, 3.6.2014

Estetická klinika Darea Beauty - jaká cena čeká vítězku?Salon Darea Beauty se zaměřuje na komplexní péči o Váš zevnějšek. Nabízí unikátní kombinaci služeb, díky kterým získáte v každém věku krásnou a mladistvě vypadající pleť. S Darea Beauty budete přitažlivou, sebevědomou ženou, která se nebojí nových životních výzev.

... celý článek